Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
Strona główna Dlaczego warto należeć do Izby
Dlaczego warto należeć do PISKP? Drukuj

pomagamy_przy_odbiorzeCzłonkiem Izby może być każdy polski podmiot prowadzący działalność gospodarczą w zakresie przeprowadzania badań technicznych pojazdów.
Stacje Kontroli pojazdów zrzeszone w Izbie korzystają ze wsparcia prawników i techników zatrudnionych w Izbie. Nasi specjaliści udzielają porad zarówno na miejscu - na stacji - jak i telefonicznie oraz poprzez e-mail. Przedsiębiorcy otrzymują również wszelką możliwą pomoc w zakresie ochrony prawnej.

Izba jest organizacją stawiającą na szeroko rozumianą edukację. W ciągu roku szkolimy setki osób z całego kraju.
Każdy przedsiębiorca może skierować swoich pracowników na szkolenia regionalne, za które nie musi dodatkowo płacić.

szkolimy_setki_osobIzba kształci również kandydatów na diagnostów i diagnostów poszerzających swoje uprawnienia. Członkowie Izby otrzymują rabat w wysokości 50%. Co roku organizujemy również ogólnopolską konferencję szkoleniową, w której uczestniczy każdorazowo kilkuset gości z branży motoryzacyjnej.szkolimy

Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów jest również wydawcą miesięcznika Serwis Motoryzacyjny, który skierowany jest do stacji kontroli pojazdów i warsztatów samochodowych. Wszyscy członkowie otrzymują darmowy egzemplarz naszego czasopisma.

Przedsiębiorcy zrzeszeni u nas mają dostęp do kodowanej strefy strony Internetowej www.piskp.pl. W tej części znaleźć można m.in. aktualne akty prawne, porady prawne i techniczne, opinie prawne itp.

pomoc_prawnaPrzynależący do Izby właściciele SKP mają pośredni wpływ na kształtowanie obowiązującego prawa, gdyż nasi przedstawiciele w ich imieniu prowadzą konsultacje społeczne z organami państwowymi.

Pozostając poza zrzeszeniem narażasz się na szereg niedogodności związanych z interpretacją obowiązujących przepisów.

Zapraszamy!

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji przejdź do zakładki Jak zostać członkiem PISKP?

Ostatnia aktualizacja: środa, 01 czerwca 2016 12:07
 
LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u