Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
Strona główna
Konsultacje w ramach projektu rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady, w sprawie okresowych badań przydatności do ruchu drogowego pojazdów silnikowych i ich przyczep Drukuj

Szanowni Państwo

Od kilku dni trwają prace konsultacyjne nad przygotowaniem stanowiska Rządu w celu przekazania uwag do Parlamentu Europejskiego na temat dokumentu COM (2012) 380, tj. w sprawie okresowych badań przydatności do ruchu drogowego pojazdów silnikowych i ich przyczep. PISKP jest jedną z kilku instytucji, które otrzymały do konsultacji dokumenty z Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej.

Jest to projekt rozporządzenia w ramach, tzw. pakietu rozporządzeń w sprawie przydatności do ruchu drogowego. Dokument przewiduje nowe rozwiązania z zakresie wykonywania badań, uprawnień diagnostów oraz wymagań w stosunku do stacji kontroli pojazdów. PISKP zostało zobowiązane do przedstawienia stanowiska do dnia 20 sierpnia br.

Stanowisko w tej sprawie zostanie opublikowane na stronach internetowych PISKP po dniu 20 sierpnia br.

 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u