Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
Strona główna
Zmiana rozporządzenia ws. wymagań, jakim powinna odpowiadać ochrona wartości pieniężnych przechowywanych i transportowanych przez przedsiębiorców i inne jednostki organizacyjne Drukuj

W dniu 16 listopada zostało opublikowane rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych, z dnia 12 listopada 2012 r. (Dz.U.2012.0.1262), zmieniające rozporządzenie w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać ochrona wartości pieniężnych przechowywanych i transportowanych przez przedsiębiorców i inne jednostki organizacyjne (Dz.U.2010.166.1128).

Zasadnicza zmiana związana jest wymaganiami w stosunku do tzw. bankowozów typu C, czyli pojazdów do przewozu wartości w stosunku do których stawia się najniższe wymagania techniczne, z punktu widzenia przewozu wartości. Zmiana dotyczy Załącznika nr 5 „OGÓLNE WYMAGANIA TECHNICZNE DLA BANKOWOZU TYPU C". Zapraszamy do zapoznania się z rozporządzeniem.

 

Akty prawne > Pozostałe akty prawne > Rozporządzenia > pkt 45

Ostatnia aktualizacja: czwartek, 22 listopada 2012 09:59
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u