Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
Strona główna Aktualności Import danych do programu PISKP2010
Import danych do programu PISKP2010 Drukuj

Z uwagi na pojawiające się zapytania dotyczące importu danych do programu PISKP2010 z innych programów służących do rejestru badań technicznych informujemy, że planowana jest funkcjonalność, która umożliwi import danych do programu z plików XML wysyłanych do CEPiK.

Jeżeli rozważają Państwo w bliższej lub dalszej perspektywie wykorzystanie programu PISKP2010 na swojej stacji to zalecamy archiwizację wspomnianych plików XML.

Jednocześnie informujemy że w pełni funkcjonalna wersja demo dostępna jest na naszej stronie internetowej w dziale programy informatyczne

Ostatnia aktualizacja: czwartek, 16 czerwca 2011 14:24
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u