Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
UWAGA !!! Od poniedzialku 27 LISTOPADA , zostanie uruchomiona nowa strona PISKP pod tym samym adresem. W celu weryfikacji, dostep do strony kodowanej dla zarejestrowanych czlonkow PISKP bedzie wymagal ponownej rejestracji. Prosimy o zwrocenie na to uwagi i ponowne wypelnienie formularza rejestracji aktywujacego sie po kliknieciu na przycisk rejestracja przy wejsciu na strone zakodowana lub w zakladkach menu po prawej stronie. Za utrudnienia przepraszamy.
Strona główna Aktualności CEPiK 2.0 - WYŁĄCZENIE - GODZ. 14:00 - 10 LISTOPADA 2017 !!!
CEPiK 2.0 - WYŁĄCZENIE - GODZ. 14:00 - 10 LISTOPADA 2017 !!! Drukuj

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że zgodnie z ustawą z dnia 15 września 2017 r. o zmianie ustawy Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw (poz. 1926) w dniu 13 listopada 2017 r. planowane jest uruchomienie zmodernizowanego Systemu Informatycznego Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców (CEPiK2.0) .

 W części dotyczącej centralnej ewidencji pojazdów (CEP). Ze względu na złożoność procesu produkcyjnego wdrażania systemu Ministerstwo Cyfryzacji wraz z Wykonawcą systemu – Centralnym Ośrodkiem Informatyki opracowało harmonogram wdrożenia, uwzględniający szczegółowe zadania niezbędne do wykonania w zakresie uruchomienia CEPiK 2.0. Informuję, że zgodnie z przedmiotowym harmonogramem wyłączenie dostępu do obecnego systemu informatycznego CEPiK 1.0 (w zakresie centralnej ewidencji pojazdów) nastąpi w dniu 10 listopada 2017 r. o godz. 14:00.

W związku z powyższym Ministerstwo Cyfryzacji zwraca się z uprzejmą prośbą o zakończenie działań dotyczących zasilenia systemu CEPIK 1.0 przed wyznaczonym terminem.

Jednocześnie informuję, że od godz. 14:00 w dniu 10.11.2017 r. możliwe będzie wykonywanie badań technicznych przez Stacje Kontroli Pojazdów w trybie awaryjnym. Przekazanie wyników badań do systemu CEPiK 2.0 będzie mogło nastąpić od momentu produkcyjnego uruchomienia systemu, tj. od dnia 13 listopada 2017 r.

Uprzejmie proszę o przekazanie powyższych wytycznych wszystkim obsługiwanym Stacjom Kontroli Pojazdów.Źródło: Komunikat przygotowany przez Ministerstwo Cyfryzacji. Szczegółowe informacje będą także dostępne na stronie internetowej: www.cepik.gov.pl

Ostatnia aktualizacja: piątek, 10 listopada 2017 11:42
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u