Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
UWAGA !!! Od poniedzialku 27 LISTOPADA , zostanie uruchomiona nowa strona PISKP pod tym samym adresem. W celu weryfikacji, dostep do strony kodowanej dla zarejestrowanych czlonkow PISKP bedzie wymagal ponownej rejestracji. Prosimy o zwrocenie na to uwagi i ponowne wypelnienie formularza rejestracji aktywujacego sie po kliknieciu na przycisk rejestracja przy wejsciu na strone zakodowana lub w zakladkach menu po prawej stronie. Za utrudnienia przepraszamy.
Strona główna Aktualności Opłata po badaniu – wzór umowy
Opłata po badaniu – wzór umowy Drukuj

Szanowni Państwo,

od 13 listopada 2017 roku, tzn. wtedy kiedy zostanie uruchomiony CEP 2.0 dla stacji kontroli pojazdów, opłata za badanie techniczne będzie uiszczana co do zasady przed jego wykonaniem.

 W wyjątkowych przypadkach, ustawodawca dopuszcza uiszczenie opłaty po wykonaniu badania technicznego, jeśli przewiduje to umowa zawarta pomiędzy przedsiębiorcą prowadzącym stację kontroli pojazdów, a właścicielem lub posiadaczem pojazdu. Stanowił będzie o tym art. 83 ust. 1c ustawy – Prawo o ruchu drogowym (od 13.11.2017).

więcej

Ostatnia aktualizacja: piątek, 27 października 2017 07:46
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u