Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
UWAGA !!! Od poniedzialku 27 LISTOPADA , zostanie uruchomiona nowa strona PISKP pod tym samym adresem. W celu weryfikacji, dostep do strony kodowanej dla zarejestrowanych czlonkow PISKP bedzie wymagal ponownej rejestracji. Prosimy o zwrocenie na to uwagi i ponowne wypelnienie formularza rejestracji aktywujacego sie po kliknieciu na przycisk rejestracja przy wejsciu na strone zakodowana lub w zakladkach menu po prawej stronie. Za utrudnienia przepraszamy.
Strona główna Aktualności Najnowszy projekt zmian PORD – Dyrektywa
Najnowszy projekt zmian PORD – Dyrektywa Drukuj

Szanowni Państwo,

na stronie internetowej Rządowego Centrum Legislacji ukazała się najnowsza wersja projektu zmiany ustawy – Prawo o ruchu drogowym datowana na 13 marca 2017 roku.

 Projekt wraz z tabelą uwag, które zgłosiły inne resorty i instytucje publiczne został umieszczony w zakładce uzgodnień międzyresortowych. Na 20 marca 2017 roku przewidziano konferencję uzgodnieniową dla tych podmiotów.

 W późniejszym czasie uwagi do projektu będzie można zgłaszać w ramach konsultacji publicznych. Dlatego też zachęcamy Państwa do zapoznania się z najnowszą wersją projektu i zgłaszania swoich uwag do biura Izby na skrzynkę mailową: biuro@piskp.pl lub pocztą na adres naszej siedziby. Państwa uwagi będą pomocne w przygotowaniu stanowiska w imieniu środowiska skp.Z projektem zmiany ustawy – Prawo o ruchu drogowym mogą się Państwo zapoznać tutaj.

Z tabelą uwag do projektu mogą się Państwo zapoznać tutaj.

Ostatnia aktualizacja: poniedziałek, 13 marca 2017 15:47
 

Komentarze  

 
+8 #1 PZL/006 2017-03-14 16:42
Witam, czytam te ciekawe -oczekiwania społeczne - za brak aktualnego badania technicznego mandat 500 zł, a za zabrany dowód przez policje za usterki lub wypadek - na BT tylko do stacji TDTu! A przyczepki lekkie SAM oraz rolnicze SAM na przegląd co roku ...
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u