Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
Strona główna Aktualności Szkolenia wiosenne PISKP
Szkolenia wiosenne PISKP Drukuj

Szanowni Państwo,

 

 Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów już tradycyjnie organizuje wiosenne spotkania szkoleniowe tylko dla członków Izby. Szkolenia będą jednodniowe i zostaną przeprowadzone w terminie od 27 lutego do 6 marca 2017 roku w każdym z oddziałów regionalnych PISKP, a także dla stacji kontroli pojazdów z województwa mazowieckiego, łódzkiego i lubelskiego. 
Na zakończenie każdego spotkania przewidziany jest obiad dla uczestników. 

  

 W najbliższym czasie stacje kontroli pojazdów czeka wiele zmian. Procedowany jest duży projekt zmieniający ustawę – Prawo o ruchu drogowym, związany z wdrożeniem Dyrektywy 2014/45/UE. Chcemy ten projekt omówić z naszymi członkami i skonsultować z nimi planowane zmiany. Trwają również przygotowania do uruchomienia na jesieni 2017 roku projektu CEP 2.0. Przedstawimy Państwu na jakim etapie są przygotowania. Ponadto zajmiemy się bieżącymi sprawami z którymi Państwo się do nas najczęściej zwracają. Przedstawimy także informacje na temat bieżących działań Izby.

 
 Z uwagi na krótki termin do rozpoczęcia szkoleń, prosimy o niezwłoczne przesyłanie kart zgłoszenia uczestnictwa.

Zaproszenie i karta uczestnictwa w szkoleniu tutaj

FOTORELACJA

Ostatnia aktualizacja: poniedziałek, 27 lutego 2017 15:19
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u