Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
UWAGA !!! Od poniedzialku 27 LISTOPADA , zostanie uruchomiona nowa strona PISKP pod tym samym adresem. W celu weryfikacji, dostep do strony kodowanej dla zarejestrowanych czlonkow PISKP bedzie wymagal ponownej rejestracji. Prosimy o zwrocenie na to uwagi i ponowne wypelnienie formularza rejestracji aktywujacego sie po kliknieciu na przycisk rejestracja przy wejsciu na strone zakodowana lub w zakladkach menu po prawej stronie. Za utrudnienia przepraszamy.
Strona główna Aktualności Projekt zmiany PORD – stanowisko PISKP
Projekt zmiany PORD – stanowisko PISKP Drukuj

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym złożyliśmy na biuro podawcze Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa stanowisko Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów w sprawie projektu zmiany ustawy – Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw, dotyczącego zmian w systemie badań technicznych pojazdów oraz dostosowującego przepisy prawa do wymogów Dyrektywy 2014/45/UE.

Ze stanowiskiem Izby mogą się Państwo zapoznać tutaj

Ostatnia aktualizacja: piątek, 02 grudnia 2016 14:56
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u