Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
UWAGA !!! Od poniedzialku 27 LISTOPADA , zostanie uruchomiona nowa strona PISKP pod tym samym adresem. W celu weryfikacji, dostep do strony kodowanej dla zarejestrowanych czlonkow PISKP bedzie wymagal ponownej rejestracji. Prosimy o zwrocenie na to uwagi i ponowne wypelnienie formularza rejestracji aktywujacego sie po kliknieciu na przycisk rejestracja przy wejsciu na strone zakodowana lub w zakladkach menu po prawej stronie. Za utrudnienia przepraszamy.
Strona główna Aktualności Zmiany w przeglądach technicznych - rozmowa
Zmiany w przeglądach technicznych - rozmowa Drukuj

Szanowni Państwo,
zachęcamy do obejrzenia rozmowy na temat zmian w przeglądach technicznych. Rozmowa odbyła się w studiu Wirtualnej Polski i wzięli w niej udział dr inż. Leszek Turek - Prezes Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów oraz dr Rafał Sosnowski - Prezes Stowarzyszenia Techniki Motoryzacyjnej.

Link do rozmowy dostępny jest tutaj:
http://tech.wp.pl/kat,1009779,title,dziejesienazywo-zmiany-w-przegladach-technicznych-energooszczedne-technologie-i-ubrania-na-wyprawe,wid,18142196,wiadomosc.html?ticaid=1166b9

Ostatnia aktualizacja: czwartek, 04 lutego 2016 09:13
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u