Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
UWAGA !!! Od poniedzialku 27 LISTOPADA , zostanie uruchomiona nowa strona PISKP pod tym samym adresem. W celu weryfikacji, dostep do strony kodowanej dla zarejestrowanych czlonkow PISKP bedzie wymagal ponownej rejestracji. Prosimy o zwrocenie na to uwagi i ponowne wypelnienie formularza rejestracji aktywujacego sie po kliknieciu na przycisk rejestracja przy wejsciu na strone zakodowana lub w zakladkach menu po prawej stronie. Za utrudnienia przepraszamy.
Strona główna Aktualności Szkolenia wiosenne PISKP
Szkolenia wiosenne PISKP Drukuj

Szanowni Państwo,

 

Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów już tradycyjnie organizuje wiosenne spotkania szkoleniowe tylko dla członków Izby. Szkolenia będą jednodniowe i zostaną przeprowadzone w terminie od 25 lutego 2016 roku do 15 marca 2016 roku w każdym z oddziałów regionalnych PISKP, tj. w Dolnośląskim, Małopolskim, Podlaskim, Pomorskim oraz Wielkopolskim Oddziale Regionalnym PISKP, a także dla stacji kontroli pojazdów z województwa mazowieckiego, łódzkiego i lubelskiego. 
Na zakończenie każdego spotkania przewidziany jest obiad dla uczestników.

  

Zaproszenie i karta uczestnictwa w szkoleniu tutaj

Ostatnia aktualizacja: wtorek, 02 lutego 2016 10:16
 

Komentarze  

 
0 #2 Marcin Barankiewicz 2016-02-05 11:54
Witam! Szkolenie jest przeznaczone tylko dla członków PISKP i jest dla nich bezpłatne. Pozdrawiam. Marcin Barankiewicz
 
 
0 #1 WZ/001/P 2016-02-05 08:55
WITAM A ILE KOSZTUJE TAKIE SPOTKANIE SZKOLENIOWE DLA CZŁONKA IZBY W MSZCZONOWIE?
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u