Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
Strona główna Aktualności Badania techniczne anglików od 15 sierpnia 2015
Badania techniczne anglików od 15 sierpnia 2015 Drukuj

Szanowni Państwo,

na skutek zmian rozporządzeń: w sprawie zakresu i sposobu przeprowadzania badań technicznych pojazdów  oraz w sprawie warunków technicznych pojazdów, które wchodzą w życie 15 sierpnia 2015 roku, będzie możliwe przeprowadzenie badania technicznego pojazdu przystosowanego konstrukcyjnie do ruchu lewostronnego (z kierownicą po prawej stronie pojazdu).

więcej

 

Komentarze  

 
-8 #3 rafal 2015-08-18 13:46
Przegląd zrobiony :). Przeszedł wzorowo i beż żadnych uwag i problemów. Sprawdzają lusterka czy dobra widoczność, przeciwmgielne musi być zamienione miejscami ze wstecznym i światła ustawione tak, by nie oślepiały użytkowników mijających nas po lewej i to wszystko. Reszta jak z każdym autem. jadę rejestrować :).
 
 
+5 #2 Paweł 2015-08-12 08:53
Stacje nic nie mają do przygotowania do takiego badania. To wy jako "NOWI" właściciele musicie pojazd dostosować w/g obecnych wymogów i podstawić go do dokładnego sprawdzenia72v
 
 
+2 #1 Piotr 2015-08-11 07:20
Witam!

Czy to oznacza że po 15 sierpnia zrobię przegląd samochodu przystosowanego do ruchu lewostronnego na każdej SKP? Czy może SKP muszą się jakoś dodatkowo przystosować, oprócz miejsca do weryfikowania poprawnego pola widoczności w lusterkach? Jeśli muszą się przygotować do takiego badania, to czy jest termin w którym powinny się ogarnąć?
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u