Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
UWAGA !!! Od poniedzialku 27 LISTOPADA , zostanie uruchomiona nowa strona PISKP pod tym samym adresem. W celu weryfikacji, dostep do strony kodowanej dla zarejestrowanych czlonkow PISKP bedzie wymagal ponownej rejestracji. Prosimy o zwrocenie na to uwagi i ponowne wypelnienie formularza rejestracji aktywujacego sie po kliknieciu na przycisk rejestracja przy wejsciu na strone zakodowana lub w zakladkach menu po prawej stronie. Za utrudnienia przepraszamy.
Strona główna Aktualności List otwarty do Pani Premier Ewy Kopacz
List otwarty do Pani Premier Ewy Kopacz Drukuj

List otwarty do Pani Premier Ewy Kopacz


Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów w imieniu uczestników XI Konferencji „Stacje Kontroli Pojazdów – 2015"  Unifikacja badań w UE – czy będziemy gotowi? oraz przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w zakresie badań technicznych pojazdów wystosowała do Pani Premier Ewy Kopacz List otwarty sygnalizujący konieczność rozpoczęcia prac nad wdrożeniem uregulowań Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/45/UE z dnia 3 kwietnia 2014 r. w sprawie okresowych badań zdatności do ruchu drogowego pojazdów silnikowych i ich przyczep oraz uchylającą dyrektywę 2009/40/WE (Dz. U. UE L 127/51).

            Mamy nadzieję, że Pani Premier nie pozostanie obojętna na przedstawione problemy naszego środowiska i w krótce otrzymamy odpowiedź na niniejszy list otwarty.

 List otwarty

Ostatnia aktualizacja: środa, 27 maja 2015 14:36
 

Komentarze  

 
-1 #1 Romuald 2015-06-01 09:24
Kieruję stacją w Centrum Kształcenia Praktycznego w Elblągu, która posiadała uprawnienia A,B,T z c,d,e. W maju TDT dokonał przeglądu pięcioletniego i decyzja to: A i B bez T i bez dodatkowych literek. A to dlatego, że rozszerzenia wydaje się na pięć lat a nasza władza nie była w stanie przygotować nowej ustawy i według obowiązującej nasza SKP będzie mogła funkcjonować do końca 2015 roku. W 2009 roku modernizowałem stację. Zostały wydane duże środki. Zatrudniłem diagnostów z pełnymi uprawnieniami. Wywalczyłem lepsze ich uposażenie. Zastanawiam się tylko po co?Osiem lat PO i brak ustawy. Nie normalny kraj- władza nie dba o przedsiębiorcę i marnotrawi środki publiczne.
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u