Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
UWAGA !!! Od poniedzialku 27 LISTOPADA , zostanie uruchomiona nowa strona PISKP pod tym samym adresem. W celu weryfikacji, dostep do strony kodowanej dla zarejestrowanych czlonkow PISKP bedzie wymagal ponownej rejestracji. Prosimy o zwrocenie na to uwagi i ponowne wypelnienie formularza rejestracji aktywujacego sie po kliknieciu na przycisk rejestracja przy wejsciu na strone zakodowana lub w zakladkach menu po prawej stronie. Za utrudnienia przepraszamy.
Strona główna Aktualności Konferencja „Stacje Kontroli Pojazdów – 2015” – Patronat Ministra Infrastruktury i Rozwoju
Konferencja „Stacje Kontroli Pojazdów – 2015” – Patronat Ministra Infrastruktury i Rozwoju Drukuj

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło poinformować, że Pani Maria Wasiak – Minister Infrastruktury i Rozwoju objęła patronatem honorowym XI konferencję szkoleniową „Stacje Kontroli Pojazdów – 2015" Unifikacja badań w UE – czy będziemy gotowi? organizowaną przez Polską Izbę Stacji Kontroli Pojazdów.

Pismo z informacją o objęciu naszej konferencji patronatem honorowym znajdą Państwo tutaj.

Ostatnia aktualizacja: środa, 08 kwietnia 2015 14:07
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u