Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
UWAGA !!! Od poniedzialku 27 LISTOPADA , zostanie uruchomiona nowa strona PISKP pod tym samym adresem. W celu weryfikacji, dostep do strony kodowanej dla zarejestrowanych czlonkow PISKP bedzie wymagal ponownej rejestracji. Prosimy o zwrocenie na to uwagi i ponowne wypelnienie formularza rejestracji aktywujacego sie po kliknieciu na przycisk rejestracja przy wejsciu na strone zakodowana lub w zakladkach menu po prawej stronie. Za utrudnienia przepraszamy.
Strona główna Aktualności Stanowisko TDT – pojazdy z urządzeniami technicznymi – wymagane dokumenty
Stanowisko TDT – pojazdy z urządzeniami technicznymi – wymagane dokumenty Drukuj

Szanowni Państwo,

  W związku z licznymi nieprawidłowościami podczas wykonywania badań technicznych pojazdów wyposażonych w urządzenia techniczne Dyrektor Transportowego Dozoru Technicznego zwrócił się z prośbą o udostępnienie Członkom Izby pisma TDT z dnia 23 lutego 2015 roku, sygn. akt TDT.T8-073-4718/15 w sprawie wymaganych dokumentów w trakcie przeprowadzania przez diagnostów badań pojazdów wyposażonych w urządzenia techniczne.  

więcej

Ostatnia aktualizacja: poniedziałek, 02 marca 2015 14:55
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u