Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
Strona główna Aktualności Opinia - oznaczanie kraju rejestracji pojazdu
Opinia - oznaczanie kraju rejestracji pojazdu Drukuj

W Dzienniku Ustaw z 2013 roku, pod pozycją 1675 ogłoszono rozporządzenie ministra infrastruktury i rozwoju z dnia 18 grudnia 2013 roku zmieniające rozporządzenie w sprawie zakresu i sposobu przeprowadzania badań technicznych pojazdów oraz wzorów dokumentów stosowanych przy tych badaniach. Zmiany weszły w życie z dniem 1 stycznia 2014 roku. Po tych zmianach w zaświadczeniu o przeprowadzonym badaniu technicznym pojazdu oraz w rejestrze badań technicznych pojazdów należy wpisywać oznaczenie kraju rejestracji pojazdu zgodnie z normą ISO 3166-1.

więcej

Ostatnia aktualizacja: czwartek, 12 lutego 2015 10:53
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u