Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
UWAGA !!! Od poniedzialku 27 LISTOPADA , zostanie uruchomiona nowa strona PISKP pod tym samym adresem. W celu weryfikacji, dostep do strony kodowanej dla zarejestrowanych czlonkow PISKP bedzie wymagal ponownej rejestracji. Prosimy o zwrocenie na to uwagi i ponowne wypelnienie formularza rejestracji aktywujacego sie po kliknieciu na przycisk rejestracja przy wejsciu na strone zakodowana lub w zakladkach menu po prawej stronie. Za utrudnienia przepraszamy.
Strona główna Aktualności Nie tacy zwykli usługodawcy – wywiad Prezesa PISKP
Nie tacy zwykli usługodawcy – wywiad Prezesa PISKP Drukuj

Szanowni Państwo,

we wrześniowym numerze „Przeglądu Oponiarskiego” , wydanie 9/116 ukazał się wywiad z Prezesem Zarządu Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów - dr. inż. Leszkiem Turkiem pod tytułem „Nie tacy zwykli usługodawcy”.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z wywiadem dostępnym tutaj.

Polecamy także stronę internetową: www.przegladoponiarski.pl

Ostatnia aktualizacja: czwartek, 11 września 2014 14:01
 

Komentarze  

 
+4 #1 czeslaw gor 2014-09-12 09:08
gratuluje bd wywiad
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u