Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
Strona główna Aktualności Rozporządzenie w sprawe centralnej ewidencji pojazdów
Rozporządzenie w sprawe centralnej ewidencji pojazdów Drukuj

Szanowni Państwo,

w Dzienniku Ustaw z 2014 roku, pod pozycją 816 ukazało się rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych z 18 czerwca 2014 roku w sprawie centralnej ewidencji pojazdów. Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem ogłoszenia, tj. 23 czerwca 2014 roku.

Rozporządzenie to umożliwia sprawdzenie historii pojazdu za pomocą e-usługi uruchomionej na stornie internetowej: www.historiapojazdu.gov.pl.

Stacje kontroli pojazdów oprócz dotychczas przekazywanych danych do CEP, będę przekazywały także informację o odczycie licznika pojazdu w momencie badania.

Z tekstem rozporządzenia można zapoznać się w dziale:

Prawo Pozostałe akty prawne Rozporządzenia

 

Ostatnia aktualizacja: poniedziałek, 23 czerwca 2014 15:13
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u