Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
UWAGA !!! Od poniedzialku 27 LISTOPADA , zostanie uruchomiona nowa strona PISKP pod tym samym adresem. W celu weryfikacji, dostep do strony kodowanej dla zarejestrowanych czlonkow PISKP bedzie wymagal ponownej rejestracji. Prosimy o zwrocenie na to uwagi i ponowne wypelnienie formularza rejestracji aktywujacego sie po kliknieciu na przycisk rejestracja przy wejsciu na strone zakodowana lub w zakladkach menu po prawej stronie. Za utrudnienia przepraszamy.
Strona główna Aktualności Pomoc drogowa - VAT
Pomoc drogowa - VAT Drukuj

Szanowni Państwo,

30 maja 2014 roku w Dzienniku Ustaw pod pozycją 709 zostało opublikowane rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 28 maja 2014 roku, w sprawie przypadków, w których nie stosuje się warunku prowadzenia ewidencji przebiegu pojazdu, wydane na podstawie art. 86a ust. 17 ustawy o podatku od towarów i usług. Rozporządzenie to zwalnia z obowiązku prowadzenia ewidencji przebiegu m.in. pojazdy specjalne o przeznaczeniu pomoc drogowa, mające nadwozie konstrukcyjnie przeznaczone do przewozu uszkodzonych pojazdów. Rozporządzenie wchodzi w życie 1 czerwca 2014 roku.

[Więcej informacji]

 

Ostatnia aktualizacja: piątek, 30 maja 2014 14:06
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u