Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
UWAGA !!! Od poniedzialku 27 LISTOPADA , zostanie uruchomiona nowa strona PISKP pod tym samym adresem. W celu weryfikacji, dostep do strony kodowanej dla zarejestrowanych czlonkow PISKP bedzie wymagal ponownej rejestracji. Prosimy o zwrocenie na to uwagi i ponowne wypelnienie formularza rejestracji aktywujacego sie po kliknieciu na przycisk rejestracja przy wejsciu na strone zakodowana lub w zakladkach menu po prawej stronie. Za utrudnienia przepraszamy.
Strona główna Aktualności 16 maja 2014 – Zwyczajne Walne Zgromadzenie PISKP
16 maja 2014 – Zwyczajne Walne Zgromadzenie PISKP Drukuj

Szanowni Państwo,

16 maja 2014 roku, tuż po zakończeniu X jubileuszowej konferencji „Stacje Kontroli Pojazdów – 2014”, w Hotelu Ossa Congress & Spa, Ossa 1, 96-200 Rawa Mazowiecka odbędzie się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów. Początek Walnego Zgromadzenia zaplanowano na godz. 8:45.

W tym roku podczas Walnego Zgromadzenia będzie uzupełniany skład Komisji Rewizyjnej. Zachęcamy Państwa do aktywnego udziału i włączenia się w życie Izby.

Szczegółowe informacje na temat Walnego Zgromadzenia znajdą Państwo w dziale:

O nas Władze Izby Walne Zgromadzenia 2014 - Zwyczajne

 

 

Ostatnia aktualizacja: wtorek, 29 kwietnia 2014 12:37
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u