Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
UWAGA !!! Od poniedzialku 27 LISTOPADA , zostanie uruchomiona nowa strona PISKP pod tym samym adresem. W celu weryfikacji, dostep do strony kodowanej dla zarejestrowanych czlonkow PISKP bedzie wymagal ponownej rejestracji. Prosimy o zwrocenie na to uwagi i ponowne wypelnienie formularza rejestracji aktywujacego sie po kliknieciu na przycisk rejestracja przy wejsciu na strone zakodowana lub w zakladkach menu po prawej stronie. Za utrudnienia przepraszamy.
Strona główna Aktualności HONOROWY PATRONAT MINISTERSTWA NAD KONFERENCJĄ
HONOROWY PATRONAT MINISTERSTWA NAD KONFERENCJĄ Drukuj

Z dumą informujemy, iż X jubileuszowa konferencja szkoleniowa „Stacje Kontroli Pojazdów - 2014” została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju. Cieszymy się, że cel jaki przyświeca nam jako organizatorom tego wydarzenia, czyli konsolidacja środowiska stacji kontroli pojazdów wokół dążenia do poprawy jakości badań technicznych w Polsce, zyskał uznanie Pana Ministra Zbigniewa Rynasiewicza. Liczymy na merytoryczne wsparcie konferencji przez przedstawicieli resortu i mamy nadzieję, że obecni na konferencji przedsiębiorcy prowadzący SKP, będą mogli dowiedzieć się od przedstawicieli władz o planowanych zmianach legislacyjnych w systemie badań technicznych pojazdów.

 

MIR_logo

document

Szczegółowe informacje na temat konferencji

Rejestracja on-line

 

Ostatnia aktualizacja: piątek, 04 kwietnia 2014 13:58
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u