Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
UWAGA !!! Od poniedzialku 27 LISTOPADA , zostanie uruchomiona nowa strona PISKP pod tym samym adresem. W celu weryfikacji, dostep do strony kodowanej dla zarejestrowanych czlonkow PISKP bedzie wymagal ponownej rejestracji. Prosimy o zwrocenie na to uwagi i ponowne wypelnienie formularza rejestracji aktywujacego sie po kliknieciu na przycisk rejestracja przy wejsciu na strone zakodowana lub w zakladkach menu po prawej stronie. Za utrudnienia przepraszamy.
Strona główna Aktualności Oświadczenie dotyczące artykułu „MSW wie wszystko o samochodach. Tylko nie o tych co trzeba” (DGP 25.11.2013)
Oświadczenie dotyczące artykułu „MSW wie wszystko o samochodach. Tylko nie o tych co trzeba” (DGP 25.11.2013) Drukuj

Stwierdzenie zamieszczone w artykule redaktora Tomasza Żółciaka pt. „MSW wie wszystko o samochodach. Tylko nie o tych co trzeba” (DGP 25.11.2013) o następującej treści:

„Eksperci przyznają, że przekręcanie liczników jest prawdziwą plagą. W proceder nierzadko zamieszani są pracownicy stacji kontroli pojazdów, którzy przymykają oko na takie rzeczy albo wręcz zaświadczają o pozytywnym wyniku przeglądu, nie widząc nawet samochodu na oczy. Zjawisko ma na tyle powszechny charakter, że nosi nazwę turystyki przeglądowej.” – nie zostało użyte przez Prezesa Zarządu PISKP dr. inż. Leszka Turka. Przywołany fragment został umieszczony przez autora artykułu pomiędzy autoryzowanymi częściami wywiadu z prezesem PISKP.

Ostatnia aktualizacja: piątek, 29 listopada 2013 14:57
 

Komentarze  

 
+1 #2 Biuro PISKP 2013-12-04 11:02
Planuje się aby diagnosta podczas badania technicznego pojazdu wpisywał stan licznika.
 
 
+2 #1 SZY/013/P 2013-12-03 09:30
Mam pytanie tak głupie jak ten news. Co ma wspólnego diagnosta ze stanem liczników i ich ustalaniem.?!!
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u