Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
UWAGA !!! Od poniedzialku 27 LISTOPADA , zostanie uruchomiona nowa strona PISKP pod tym samym adresem. W celu weryfikacji, dostep do strony kodowanej dla zarejestrowanych czlonkow PISKP bedzie wymagal ponownej rejestracji. Prosimy o zwrocenie na to uwagi i ponowne wypelnienie formularza rejestracji aktywujacego sie po kliknieciu na przycisk rejestracja przy wejsciu na strone zakodowana lub w zakladkach menu po prawej stronie. Za utrudnienia przepraszamy.
Strona główna Aktualności Czy Pan Minister pomoże rozwiązać nasze problemy?
Czy Pan Minister pomoże rozwiązać nasze problemy? Drukuj

Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów w imieniu środowiska stacji kontroli pojazdów, złożyła list gratulacyjny Panu Zbigniewowi Rynasiewiczowi, nowomianowanemu Sekretarzowi Stanu w Ministerstwie Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej.

Deklarując chęć współpracy, Izba jako reprezentant środowiska związanego z systemem badań technicznych podkreśliła jak ważnym ogniwem łańcucha szeroko pojętego bezpieczeństwa na drogach są Stacje Kontroli Pojazdów oraz pracujący w nich diagności. Zaznaczyliśmy, że przedsiębiorcom prowadzącym skp zależy na tym, aby jakość przeprowadzanych badań technicznych była coraz wyższa a także rosła świadomość diagnostów jak ważny i odpowiedzialny jest ich zawód.

Jako przedstawiciele środowiska, które przez lata pozostawało poza obszarem głównego zainteresowania Ministerstwa Transportu, mamy nadzieję, że zadeklarowana przez Pana Ministra gotowość do podjęcia wyzwań, jakie stawia przed nim powierzona mu funkcja, pomoże zmienić naszą dotychczasową sytuację poprzez wprowadzenie niezbędnych zmian w systemie badań technicznych pojazdów. Wierzymy, że propozycje zmian, jakie należy przeprowadzić w systemie badań technicznych wypracowane przez grupę roboczą powołaną z inicjatywy Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, staną się wskazówką do opracowania zmian legislacyjnych i realnie wpłyną na poprawę stanu bezpieczeństwa na drogach, podniosą jakość badań technicznych, a prawo regulujące tę dziedzinę uczynią bardziej przejrzystym.

 

Pismo do Pana Zbigniewa Rynasiewicza
Sekretarza Stanu w Ministerstwie Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej

document

 

Odpowiedź Pana Zbigniewa Rynasiewicza

document

 

 

Ostatnia aktualizacja: środa, 10 lipca 2013 12:44
 

Komentarze  

 
-1 #3 Abartch22 2013-08-29 14:04
Aby było bezpiecznie na polskich drogach to stacje Kontroli Pojazdów powinny być państwowe i diagnoście by nie zależało czy będzie wynik badania ,,n,, czy ,,p,,. A w Prywatnych to się liczy kasa- ilość
 
 
+1 #2 Gienek 2013-07-28 14:52
NO ZOSTAŁO POSOLONE ZOBACZYMY CZY PAN ZBIGNIEW ZACZNIE DZIAŁAĆ W TEJ MATERII ????
 
 
+4 #1 paw 2013-07-26 08:56
teraz mam nadzieje ze cos ruszy w sprawach SKP.....to wlasciwy czlowiek na stanowisku
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u