Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
UWAGA !!! Od poniedzialku 27 LISTOPADA , zostanie uruchomiona nowa strona PISKP pod tym samym adresem. W celu weryfikacji, dostep do strony kodowanej dla zarejestrowanych czlonkow PISKP bedzie wymagal ponownej rejestracji. Prosimy o zwrocenie na to uwagi i ponowne wypelnienie formularza rejestracji aktywujacego sie po kliknieciu na przycisk rejestracja przy wejsciu na strone zakodowana lub w zakladkach menu po prawej stronie. Za utrudnienia przepraszamy.
Strona główna Aktualności Zmiana opłaty za świadczenia Izby
Zmiana opłaty za świadczenia Izby Drukuj

Szanowni Państwo,

zgodnie z uchwałą Rady Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów z dnia 14 stycznia 2013 roku z początkiem lipca obniżeniu uległy opłaty członkowskie dla przedsiębiorców zrzeszonych w Izbie. Zmiana ta jest jednym z głównych elementów polityki Zarządu PISKP i wynika z położenia nacisku na wyjście naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców należącym do Izby. Zarówno Zarząd, jak i Rada PISKP mają pełną świadomość trudnej sytuacji ekonomicznej, w jakiej znajdują się obecnie podmioty, których działalność opiera się na wykonywaniu badań technicznych.

Dlatego też nie obniżając jakości usług świadczonych na rzecz zrzeszonych w PISKP przedsiębiorców, wprowadziliśmy szereg oszczędności, które pozwoliły na obniżenie opłat członkowskich do wysokości:

  • 100 złotych kwartalna składka członkowska
  • 650 złotych (netto) kwartalna opłata za świadczenia Izby dla wszystkich podmiotów prowadzących SKP (niezależnie od rodzaju stacji).

Obniżeniu opłat za świadczenia Izby towarzyszą kolejne inicjatywy mające na celu wprowadzenie niezbędnych zmian w systemie badań technicznych. Zarząd i Rada Izby stale podejmują działania, by usunąć przyczyny złej sytuacji ekonomicznej przedsiębiorców prowadzących stacje kontroli pojazdów. Zachęcamy przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w zakresie przeprowadzania badań technicznych pojazdów do przystąpienia do PISKP. Stały wzrost liczby członków Izby, pozwoli na dalsze obniżanie opłat za świadczenia, a przede wszystkim wzmocni jej pozycję w rozmowach z organami władzy publicznej.

 

Jak zostać Członkiem PISKP?

Deklaracja Członkowska

 

Ostatnia aktualizacja: poniedziałek, 08 lipca 2013 07:06
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u