Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
Strona główna Aktualności Spotkanie szkoleniowe w Złotowie
Spotkanie szkoleniowe w Złotowie Drukuj

14 czerwca 2013 roku w siedzibie Wielkopolskiego Oddziału Regionalnego w Złotowie odbyło się spotkanie szkoleniowe, w którym uczestniczyło blisko pięćdziesięciu przedsiębiorców zrzeszonych w PISKP. W spotkaniu udział wziął dr inż. Leszek Turek Prezes Zarządu Izby, mecenas Marcin Barankiewicz oraz mecenas Rafał Szczerbicki.

Jednym z głównych tematów omawianych na spotkaniu były zmiany w przepisach, które zaczną obowiązywać od 22 czerwca 2013 roku z wejściem w życie zmiany ustawy PORD wraz z  rozporządzeniami  wykonawczymi. Nacisk położono przede wszystkim na zmiany prawa w zakresie dopuszczenia jednostkowego pojazdu i możliwości wykonywania takich badań w SKP. Prezes Zarządu Izby dr inż. Leszek Turek przedstawił tezy wypracowane przez grupę roboczą powołaną przez Ministra Tadeusza Jarmuziewicza. Omówienie propozycji zmian w systemie badań technicznych zakończyła konstruktywna dyskusja.

 

zlotow_3m zlotow_0m
zlotow_5m zlotow_1m
zlotow_2m zlotow_4m
Ostatnia aktualizacja: środa, 19 czerwca 2013 15:05
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u