Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
UWAGA !!! Od poniedzialku 27 LISTOPADA , zostanie uruchomiona nowa strona PISKP pod tym samym adresem. W celu weryfikacji, dostep do strony kodowanej dla zarejestrowanych czlonkow PISKP bedzie wymagal ponownej rejestracji. Prosimy o zwrocenie na to uwagi i ponowne wypelnienie formularza rejestracji aktywujacego sie po kliknieciu na przycisk rejestracja przy wejsciu na strone zakodowana lub w zakladkach menu po prawej stronie. Za utrudnienia przepraszamy.
Strona główna Aktualności Zmiany w przepisach dotyczące SKP od 22 czerwca 2013 r.
Zmiany w przepisach dotyczące SKP od 22 czerwca 2013 r. Drukuj

22 czerwca 2013 roku wejdą w życie zmiany do PORD, wprowadzone ustawą z dnia 10 października 2012 roku o zmianie ustawy – Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. 2012, poz. 1448). Ustawa ta oprócz tego, że wprowadza do polskiego porządku prawnego regulacje europejskie związane z homologacją pojazdów, a w szczególności wprowadza pojęcie dopuszczenia jednostkowego pojazdów, to również wprowadza zmiany które dotykają bezpośrednio stacje kontroli pojazdów.

 

Czytaj więcej

 

Komentarze  

 
+2 #1 JANUSZ 2013-07-08 06:35
UWAGA Dopuszczenie jednostkowe dotyczy pojazdów nowych
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u