Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
UWAGA !!! Od poniedzialku 27 LISTOPADA , zostanie uruchomiona nowa strona PISKP pod tym samym adresem. W celu weryfikacji, dostep do strony kodowanej dla zarejestrowanych czlonkow PISKP bedzie wymagal ponownej rejestracji. Prosimy o zwrocenie na to uwagi i ponowne wypelnienie formularza rejestracji aktywujacego sie po kliknieciu na przycisk rejestracja przy wejsciu na strone zakodowana lub w zakladkach menu po prawej stronie. Za utrudnienia przepraszamy.
Strona główna Aktualności Nowe rozporządzenie w sprawie opłaty ewidencyjnej
Nowe rozporządzenie w sprawie opłaty ewidencyjnej Drukuj

Szanowni Państwo w Dzienniku Ustaw z 2013 roku pod pozycją 617 zostało opublikowane rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 22 maja 2013 roku w sprawie opłaty ewidencyjnej stanowiącej przychód funduszu – Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców. Rozporządzenie to wchodzi w życie z dniem 1 czerwca 2013 roku i zastępuje rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych z 16 kwietnia 2012 r. w sprawie opłaty ewidencyjnej.

 

Czytaj więcej

 

Prawo > Akty prawne w SKP

 

Ostatnia aktualizacja: piątek, 31 maja 2013 11:45
 

Komentarze  

 
+4 #1 KRA/002 2013-06-01 09:19
kolejny bubel prawny. nowe, a zostało po staremu. chodziło o to aby opłata ewidencyjna pobierana przez SPK po badaniu okresowym była za wyznaczony termin badania, a nie za czynność wpisu do dowodu rej.. Wpis badania dokonuje się w różnych terminach nie koniecznie i nie zawsze bezpośrednio po badaniu n.p. badanie okresowe na skierowanie OKRD za brak badań, wpisu dokonujemy w innym terminie zależnym od woli kierowcy po odbiorze dow.rej. w następnym dniu, za tydzień, za miesiąc, za pół roku, a najgorsze jeżeli jest to na przełomie roku t.j. badanie w listopadzie, a wpis w lutym ???????? tu jest i był problem
pozdrawiam z poważaniem Arkadiusz Werschner
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u