Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
Strona główna Aktualności Tablica informacyjna
Tablica informacyjna Drukuj

Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na liczne zapytania wpływające do Izby na temat zewnętrznych tablic informujących, iż stacja kontroli pojazdów jest zrzeszona w PISKP powiadamiamy, że istnieje możliwość ich zamówienia.

Tablica wykonana jest ze stalowej blachy ocynkowanej, odpornej na działanie warunków atmosferycznych, posiada obrzeże usztywnione przez zagięcie krawędzi. Nadruk odblaskowy, po zapadnięciu zmroku świeci światłem odbitym np. od reflektorów samochodowych (zdjęcia poniżej). 

Wymiary tablicy 900 x 1900 mm.

Koszt 300 zł + VAT.

Zachęcamy do zamawiania tablic, które zostaną dostarczone przez pracowników Izby, a przy okazji będą mogli Państwo skonsultować z naszym przedstawicielem bieżące kwestie dotyczące działalności skp. Mamy nadzieję, iż nowe tablice spełnią Państwa oczekiwania, a dzięki nim Izba i jej Członkowie staną się bardziej widoczni w Polsce.

tablica_piskp3

 

Formularz zamówienia

doc_bigpdf_big

Ostatnia aktualizacja: wtorek, 28 maja 2013 10:29
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u