Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
Strona główna Aktualności Kolejne z cyklu spotkanie szkoleniowe dla przedstawicieli firm zrzeszonych w PISKP
Kolejne z cyklu spotkanie szkoleniowe dla przedstawicieli firm zrzeszonych w PISKP Drukuj

Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów organizuje kolejne z cyklu spotkanie szkoleniowe, tym razem dla Członków Izby z województw: mazowieckiego, łódzkiego i lubelskiego. Jednym z tematów poruszanych na spotkaniu będzie omówienie zmian w przepisach. Od 22 czerwca 2013 roku wejdzie w życie zmiana ustawy Prawo o ruchu drogowym wraz z  rozporządzeniami  wykonawczymi. Szczególną uwagę zwrócimy na zmiany prawa w zakresie dopuszczenia jednostkowego pojazdu i możliwości wykonywania takich badań na SKP. Na spotkaniu będzie obecny Prezes Zarządu Izby dr inż. Leszek Turek, który przedstawi tezy wypracowane przez grupę roboczą powołaną przez Ministra Tadeusza Jarmuziewicza.

Termin spotkania: 24.05.2013 (piątek)

Godziny spotkania: 10.00 - 14.00

Miejsce spotkania: EuroMotel 2 (ul. Rybie 4, 05-530 Góra Kalwaria)

 

Szkolenie jest bezpłatne i skierowane jedynie do przedstawicieli stacji

kontroli pojazdów zrzeszonych w Polskiej Izbie Stacji Kontroli Pojazdów.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu. Zależy nam na jak najszerszym przedyskutowaniu kierunków zmian w systemie przeprowadzania badań technicznych, jak i omówieniu aktualnych zmian w przepisach. Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje zaświadczenie ukończenia szkolenia.

Osoby zainteresowane spotkaniem proszone są o potwierdzenie uczestnictwa do 21.05.2013 roku poprzez wypełnienie karty zgłoszenia uczestnictwa, która znajduje się w załączniku i przesłanie jej faksem pod nr 22 811 28 78 lub na adres e-mail: renata.czerniawska@piskp.pl

 

Pobierz kartę zgłoszenia uczestnictwa

doc_bigpdf_big

Osoba do kontaktu:

Renata Czerniawska

(22) 811-26-06

509-709-403

Ostatnia aktualizacja: wtorek, 07 maja 2013 09:32
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u