Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
UWAGA !!! Od poniedzialku 27 LISTOPADA , zostanie uruchomiona nowa strona PISKP pod tym samym adresem. W celu weryfikacji, dostep do strony kodowanej dla zarejestrowanych czlonkow PISKP bedzie wymagal ponownej rejestracji. Prosimy o zwrocenie na to uwagi i ponowne wypelnienie formularza rejestracji aktywujacego sie po kliknieciu na przycisk rejestracja przy wejsciu na strone zakodowana lub w zakladkach menu po prawej stronie. Za utrudnienia przepraszamy.
Strona główna Aktualności Spotkanie szkoleniowe w Dolnośląskim oddziale PISKP
Spotkanie szkoleniowe w Dolnośląskim oddziale PISKP Drukuj

22 marca 2013 odbyło się spotkanie szkoleniowe organizowane przez Dolnośląski Oddział Regionalny PISKP. Szkolenie zainaugurował Wiceprzewodniczący Rady PISKP Pan Grzegorz Kaszubski, witając zgromadzonych uczestników. Wśród uczestników obecny był gospodarz obiektu Spółdzielni Pracy Transportowo - Spedycyjnej Pan Kazimierz Pietrowski.

W swoim wykładzie Specjalista d.s. organizacyjno-technicznych PISKP Pan Karol Rytel, omówił zmiany prawne, które weszły w życie w ostatnim czasie. Wśród poruszonych tematów znalazły się również propozycje zmiany rozporządzenia w sprawie zakresu oraz sposobu przeprowadzania badań technicznych oraz wzorów dokumentów stosowanych przy tych badaniach autorstwa PISKP. Dodatkowo został przedstawiony projekt rozporządzenia europejskiego związany z ujednoliceniem systemu badań technicznych w Unii Europejskiej. Ten temat był wstępem do wystąpienia Prezesa Zarządu Izby dr. inż. Leszka Turka, który przedstawił zarys proponowanych zmian w systemie badań technicznych sformułowanych przez grupę roboczą powołaną z inicjatywy Ministra Tadeusza Jarmuziewicza.

Całe spotkanie przebiegło w atmosferze skupienia nad prezentowanymi zagadnieniami, nie brakowało jednak miłych akcentów. Wyrazem zadowolenia uczestników spotkania były gromkie brawa otrzymane na zakończenie spotkania szkoleniowego.

Ostatnia aktualizacja: wtorek, 14 maja 2013 08:15
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u