Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
UWAGA !!! Od poniedzialku 27 LISTOPADA , zostanie uruchomiona nowa strona PISKP pod tym samym adresem. W celu weryfikacji, dostep do strony kodowanej dla zarejestrowanych czlonkow PISKP bedzie wymagal ponownej rejestracji. Prosimy o zwrocenie na to uwagi i ponowne wypelnienie formularza rejestracji aktywujacego sie po kliknieciu na przycisk rejestracja przy wejsciu na strone zakodowana lub w zakladkach menu po prawej stronie. Za utrudnienia przepraszamy.
Strona główna Aktualności Grupa robocza do opracowania propozycji zmian w systemie badań technicznych pojazdów rozpoczęła prace
Grupa robocza do opracowania propozycji zmian w systemie badań technicznych pojazdów rozpoczęła prace Drukuj

W dniu 16 stycznia 2013 roku odbyło się pierwsze posiedzenie grupy roboczej do opracowania propozycji zmian w systemie badań technicznych pojazdów. Grupę tę powołał Pan Minister Tadeusz Jarmuziewicz w dniu 17 grudnia 2012 roku w trakcie spotkania, którego tematem była sytuacja stacji kontroli pojazdów w Polsce.

W skład grupy roboczej weszli przedstawiciele:

  • Transportowego Dozoru Technicznego,
  • Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego,
  • Stowarzyszenia Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych,
  • Związku Powiatów Polskich,
  • Stowarzyszenia Techniki Motoryzacyjnej,
  • Związku Dealerów Samochodowych,
  • Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Diagnostów Samochodowych,
  • POLGAS Sp. z o.o.,
  • Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów.

Celem grupy roboczej jest sformułowanie propozycji rozwiązań strategicznych dla poprawy systemu badań technicznych pojazdów. W trakcie spotkania, w którym uczestniczył prezes PISKP dr inż. Leszek Turek, omawiano najbardziej istotne problemy, jakie napotykają przedsiębiorcy i diagności w trakcie swojej pracy. W imieniu PISKP prezes przedstawił propozycje koniecznych rozwiązań strategicznych dla poprawy systemu badań technicznych w naszym kraju.

 

Czytaj więcej

 

 

Ostatnia aktualizacja: poniedziałek, 21 stycznia 2013 13:48
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

Logowanie



Newsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u