Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
Strona główna Aktualności Spotkanie w Biurze Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji
Spotkanie w Biurze Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji Drukuj

Dnia 17 stycznia 2013 roku dr inż. Leszek Turek prezes Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów spotkał się z insp. Markiem Fidosem Dyrektorem Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Celem spotkania było omówienie współpracy Izby z Biurem Ruchu Drogowego.

Prezes PISKP zadeklarował chęć uczestniczenia SKP zrzeszonych w PISKP w akcjach organizowanych przez policję. Izba z chęcią poprze wszelkie działania mające na celu eliminowanie zjawisk narażających życie ludzkie na niebezpieczeństwo wynikające z niewiedzy, zaniechania lub świadomego łamania przepisów prawnych. Szczególnie w sytuacji, gdy stale zwiększa się liczba kierowców przyjeżdżających do SKP w celu przeprowadzenia badania technicznego już po przekroczeniu przepisowego terminu i coraz więcej właścicieli pojazdów nie przestrzega tego terminu celowo.

PISKP chętnie włączy się w organizowane i koordynowane przez policję działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa ruchu drogowego.

 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u