Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
UWAGA !!! Od poniedzialku 27 LISTOPADA , zostanie uruchomiona nowa strona PISKP pod tym samym adresem. W celu weryfikacji, dostep do strony kodowanej dla zarejestrowanych czlonkow PISKP bedzie wymagal ponownej rejestracji. Prosimy o zwrocenie na to uwagi i ponowne wypelnienie formularza rejestracji aktywujacego sie po kliknieciu na przycisk rejestracja przy wejsciu na strone zakodowana lub w zakladkach menu po prawej stronie. Za utrudnienia przepraszamy.
Strona główna Aktualności PISKP wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców
PISKP wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców Drukuj

Rozumiejąc trudną sytuację ekonomiczną przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie wykonywania badań technicznych, zarząd Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów wprowadził szereg oszczędności w kosztach utrzymania biura Izby. Efektem zminimalizowania tych wydatków jest decyzja o obniżeniu opłat członkowskich dla przedsiębiorców zrzeszonych w PISKP. Dnia 14 stycznia 2013 roku Rada Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów podczas VI posiedzenia podjęła stosowną uchwałę, która wchodzi w życie z dniem 1 lipca 2013 r.

O nas > Władze Izby > Rada Izby > Posiedzenia Rady PISKP - 2013 > Uchwała Rady Nr 4/III/2013

 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u