Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
Strona główna Aktualności Dyżury dla Członków Izby Radcy Prawnego – Rafała Szczerbickiego
Dyżury dla Członków Izby Radcy Prawnego – Rafała Szczerbickiego Drukuj

Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów od 2 stycznia 2013r. ponownie nawiązała współpracę z mecenasem  Rafałem Szczerbickim, radcą prawnym specjalizującym się w zagadnieniach związanych ze stacjami kontroli pojazdów i diagnostami samochodowymi.

rafal_szczerbicki

Mecenas Rafał Szczerbicki ma ponad 8-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie spraw związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w zakresie stacji kontroli pojazdów, wykonywaniem badań technicznych pojazdów, a także związanych z odpowiedzialnością zawodową diagnostów. Był etatowym pracownikiem Izby w latach 2004-2009. Obecnie od 3 lat prowadzi własną praktykę w kancelarii SKP-LEX.

 

W każdy wtorek w godzinach od 8:00 do 16:00 mecenas będzie udzielał bezpłatnych konsultacji telefonicznych  Członkom Izby.  

 

Ostatnia aktualizacja: czwartek, 03 stycznia 2013 14:52
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u