Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
Strona główna Aktualności Oddziały regionalne PISKP – dane teleadresowe
Oddziały regionalne PISKP – dane teleadresowe Drukuj

Na początku grudnia zostały powołane oddziały regionalne Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów. Celem ich powołania jest poprawa i usprawnienie pracy PISKP w terenie. W każdym z oddziałów wyznaczono doradców prawno-technicznych, którzy swoim doświadczeniem i wiedzą w zakresie zagadnień związanych z badaniami technicznymi pojazdów, pomogą Państwu przy rozwiązywaniu problemów. Doradcy już są do Państwa dyspozycji. W strefie kodowanej przekazujemy Państwu numery telefonów i adresy e-mailowe, które będą służyły do kontaktu z Państwa przedstawicielami regionalnymi.

Prosimy o przekazanie tych informacji wszystkim diagnostom zatrudnionym w Państwa stacjach kontroli pojazdów.

O nas > Oddziały regionalne

Ostatnia aktualizacja: piątek, 21 grudnia 2012 08:21
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u