Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
Strona główna Aktualności Konferencja uzgodnieniowa w sprawie projektu ustawy o ułatwieniu dostępu do wykonywania zawodu diagnosty
Konferencja uzgodnieniowa w sprawie projektu ustawy o ułatwieniu dostępu do wykonywania zawodu diagnosty Drukuj

W dniu 12 grudnia 2012 roku w Ministerstwie Sprawiedliwości odbyła się konferencja uzgodnieniowa w sprawie projektu ustawy o ułatwieniu dostępu do wykonywania zawodów finansowych, budowlanych i transportowych.

Jednym z omawianych podczas konferencji tematów były kwestie istotne dla zawodu diagnosty, a przede wszystkim dla dostępności do tegoż zawodu. W konferencji wziął udział Prezes Zarządu Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów dr inż. Leszek Turek i przedstawił oficjalne stanowisko naszej Izby w sprawie deregulacji zawodu diagnosty uprawnionego do wykonywania badań technicznych pojazdów.

By zapoznać się ze szczegółami zapraszamy do załącznika znajdującego się w dziale:

Prawo > Nasze interwencje > 2012

 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u