Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
UWAGA !!! Od poniedzialku 27 LISTOPADA , zostanie uruchomiona nowa strona PISKP pod tym samym adresem. W celu weryfikacji, dostep do strony kodowanej dla zarejestrowanych czlonkow PISKP bedzie wymagal ponownej rejestracji. Prosimy o zwrocenie na to uwagi i ponowne wypelnienie formularza rejestracji aktywujacego sie po kliknieciu na przycisk rejestracja przy wejsciu na strone zakodowana lub w zakladkach menu po prawej stronie. Za utrudnienia przepraszamy.
Strona główna Aktualności Konferencja SDCM – niezależny rynek motoryzacyjny
Konferencja SDCM – niezależny rynek motoryzacyjny Drukuj

Dnia 22 listopada 2012 roku w Warszawie odbyła się VII konferencja niezależnego rynku motoryzacyjnego organizowana przez Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych. W konferencji wzięli udział także przedstawiciele Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów, Sylwester Murawski – Prezes Zarządu oraz Marcin Barankiewicz – Dyrektor Biura.

sdcm_bublewicz_marcinkiewiczPodczas konferencji dyskutowano o bieżącej sytuacji sektora motoryzacji odpowiedzialnego za rynek części zamiennych do pojazdów, a także o perspektywach i celach na przyszłość. Jednym z paneli konferencyjnych była debata o bezpieczeństwie ruchu drogowego w aspekcie badań technicznych pojazdów, w której udział wzięli Pani Poseł Beata Bublewicz – Przewodnicząca Parlamentarnego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Marcin Barankiewicz – Dyrektor Biura PISKP. Dyskutowano o tym jak funkcjonują badania techniczne w Polsce, jakie są najważniejsze problemy i pomysły na ich rozwiązanie. B.Bublewicz_A.FrankeNa koniec debaty Pani Poseł Bublewicz zadeklarowała, że chętnie przyjrzy się bliżej problemom SKP w ramach prac Parlamentarnego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i zobowiązała Dyrektora Biura PISKP – Marcina Barankiewicza do przesłania jej najpilniejszych i najważniejszych zagadnień, które należy podjąć, aby poprawić funkcjonowanie systemu badań technicznych pojazdów w Polsce.

Ostatnia aktualizacja: poniedziałek, 03 grudnia 2012 09:35
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u