Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
UWAGA !!! Od poniedzialku 27 LISTOPADA , zostanie uruchomiona nowa strona PISKP pod tym samym adresem. W celu weryfikacji, dostep do strony kodowanej dla zarejestrowanych czlonkow PISKP bedzie wymagal ponownej rejestracji. Prosimy o zwrocenie na to uwagi i ponowne wypelnienie formularza rejestracji aktywujacego sie po kliknieciu na przycisk rejestracja przy wejsciu na strone zakodowana lub w zakladkach menu po prawej stronie. Za utrudnienia przepraszamy.
Strona główna Aktualności Jesteśmy patronem kampanii „Zimowy pit-stop"
Jesteśmy patronem kampanii „Zimowy pit-stop" Drukuj

Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów została patronem rozpoczynającej się 11 grudnia br. ogólnopolskiej kampanii społecznej „Zimowy pit-stop". Akcja organizowana jest przez markę ProfiAuto.

Intencją kampanii jest podniesienie świadomości kierowców w kwestii bieżącej kontroli sprawności podzespołów ich aut oraz regularnych i zgodnych z prawem przeglądów stanu technicznego użytkowanych przez nich pojazdów. Kampania zakłada m.in. przeprowadzenie ogólnopolskich badań stacji diagnostycznych oraz serii wydarzeń specjalnych w charakterze pit-stopów F1, podczas których specjaliści ProfiAuto na ulicach polskich miast badać będą pojazdy pod kątem przygotowania do zimy.

Wśród kierowców oraz diagnostów samochodowych przeprowadzone zostanie ogólnopolskie badanie, związane z bezpieczeństwem kierowców w kontekście dbałości o prawidłowy stan techniczny ich pojazdów. Pozwoli ono na zidentyfikowanie stanu wiedzy i aktywności polskich kierowców w zakresie badań technicznych pojazdów.

Pierwszy pit-stop, poprzedzony konferencją prasową rozpoczynającą kampanię, odbędzie się w Warszawie, w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu Marriott w dniu 11 grudnia br.

zimowy_pit-stop

Ostatnia aktualizacja: czwartek, 22 listopada 2012 07:36
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u