Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
UWAGA !!! Od poniedzialku 27 LISTOPADA , zostanie uruchomiona nowa strona PISKP pod tym samym adresem. W celu weryfikacji, dostep do strony kodowanej dla zarejestrowanych czlonkow PISKP bedzie wymagal ponownej rejestracji. Prosimy o zwrocenie na to uwagi i ponowne wypelnienie formularza rejestracji aktywujacego sie po kliknieciu na przycisk rejestracja przy wejsciu na strone zakodowana lub w zakladkach menu po prawej stronie. Za utrudnienia przepraszamy.
Strona główna Aktualności Aktualizacja do Programu PISKP v.2.0.2.1
Aktualizacja do Programu PISKP v.2.0.2.1 Drukuj

Udostępniamy Państwu aktualizację Programu PISKP do wersji 2.0.2.1, która zawiera uzupełnienia oraz poprawki dokumentów tworzonych podczas badania technicznego pojazdu. Aktualizacja dodaje m.in. możliwość wstawiania zdjęć w załączniku Opis zmian.

 

Aby zaktualizaować program PISKP należy wybrać z górnego menu:

Narzędzia > Aktualizacja > Serwer PISKP

lub pobrać plik PISKPUpdate.zip ze strony Program PISKP > Pobierz i wykonać aktualizację z pliku.

 

Uwaga: jeżeli program nie zostanie zaktualizowany pomimo wystąpienia komunikatu o poprawnej aktualizacji to proszę upewnić się czy w katalogu "C:\Program Files\PISKP" znajduje się plik "PISKPUpdater.exe". Jeśli zamiast niego jest plik "PISKPUpdater.exe_new" to należy zmienić jego rozszerzenie na ".exe".

Ostatnia aktualizacja: poniedziałek, 22 października 2012 09:43
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u