Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
Strona główna Aktualności Spotkanie szkoleniowe w Radomiu
Spotkanie szkoleniowe w Radomiu Drukuj

W dniu 30.07.2012 r. w Urzędzie Miasta Radom z inicjatywy Wydziału Komunikacji, odbyło się spotkanie szkoleniowe dla diagnostów pracujących na stacjach kontroli pojazdów w mieście Radom.

W spotkaniu udział wzięli, także przedstawiciele Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Radomiu oraz diagności pracujący na stacjach kontroli pojazdów z terenu powiatu. Tematy, które zostały poruszone to:

  • Zmiany w przepisach od 1 stycznia 2011 r. do 30 czerwca 2012 r.,
  • Omówienie najczęściej spotykanych problemów związanych z wykonywaniem badań technicznych pojazdów,
  • przedstawienie planów zmian w przepisach związanych z ujednoliceniem procedur wykonywania badań technicznych pojazdów w UE.

W spotkaniu brało udział 30 diagnostów oraz przedstawiciele Urzędu Miasta Radom, Starostwa Powiatowego w Radomiu, a także przedstawiciele PISKP w osobach Krzysztofa Cieślaka oraz Prezesa Zarządu Sylwestra Murawskiego.

szkolenie_radom_1

szkolenie_radom_2

Ostatnia aktualizacja: czwartek, 02 sierpnia 2012 09:34
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u