Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
UWAGA !!! Od poniedzialku 27 LISTOPADA , zostanie uruchomiona nowa strona PISKP pod tym samym adresem. W celu weryfikacji, dostep do strony kodowanej dla zarejestrowanych czlonkow PISKP bedzie wymagal ponownej rejestracji. Prosimy o zwrocenie na to uwagi i ponowne wypelnienie formularza rejestracji aktywujacego sie po kliknieciu na przycisk rejestracja przy wejsciu na strone zakodowana lub w zakladkach menu po prawej stronie. Za utrudnienia przepraszamy.
Strona główna Aktualności Nowy Dekoder VIN
Nowy Dekoder VIN Drukuj

Nowy dekoder firmy VIN-Info jest bardziej rozbudowany i podzielony na sekcje. VIN-Decoder - sprzedawany jest w pakietach punktów, które można dowolnie wykorzystać.

W dekoderze VIN informacje podzielone są na następujące grupy:

  • Parametry - informacje zdekodowane z numeru VIN
  • Przeglądy - informacje ze stacji SKP
  • Przebiegi - informacje o odczytach przebiegu pojazdu
  • Internet - informacje z ogłoszeń internetowych
  • Zdjęcia - zdjęcia pojazdu
  • Poszukiwany - sprawdzenie w bazach pojazdów poszukiwanych
  • Sprawdzenia - sprawdzenia w serwisie VIN-Info
  • Defekty - sprawdzenie w bazie wezwań producentów
  • Producent - informacje o producencie pojazdu

Domyślnie wszystkie grupy są aktywne i jeżeli tylko są dostępne informacje dla danej grupy to są one prezentowane. Informacje z każdej grupy pomniejszają limit dostępnych punktów o 1 punkt. Przykładowo po wprowadzeniu nr VIN jeżeli są dla niego dostępne informacje z grup 1, 3 i 6 - to zostaną skonsumowane 3 punkty z dostępnej puli. Jeżeli użytkownik nie życzy sobie podawania informacji z jakiejś zakładki to może ją wyłączyć w konfiguracji konta - wtedy zakładka ta nie będzie konsumowała punktów z dostępnej puli - ponieważ dane te nie będą prezentowane (nawet jeżeli będą dostępne). W ten sposób użytkownik może samemu wybrać, które informacje są dla niego istotne i na które chce przeznaczyć wykupiony pakiet punktów.

Pakiety dekodera dodatkowo zawierają dostęp do modułów "tablice rejestracyjne" oraz "katalog danych technicznych pojazdów" bez dodatkowych opłat!

Wszystkie pakiety mają ważność 1 rok.

 

Nazwa pakietu

Ilość punktów

Cena netto

Cena netto dla członków PISKP

Cena netto dla osób aktywnie używających programu PISKP

Dekoder PB 1000 pkt na rok

1000 pkt

600 zł

300 zł

GRATIS

Dekoder PB 2000 pkt na rok

2000 pkt

1000 zł

500 zł

300 zł

Dekoder PB 5000 pkt na rok

5000 pkt

2000 zł

1000 zł

600 zł

Przedstawicieli firm zrzeszonych w naszej izbie i nie korzystających z programu oraz firm niezrzeszonych którzy chcieli by korzystać z dekodera prosimy o kontakt pod adresem zamowienia@vin-info.pl

 

Przedstawicieli firm zrzeszonych w Izbie i korzystających z programu PISKP prosimy o kontakt pod adresem pomoc@piskp.pl w celu uzyskania klucza licencyjnego.

 

Ostatnia aktualizacja: środa, 13 czerwca 2012 14:39
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u