Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
Strona główna Aktualności Nowe rozporządzenie ws. opłaty ewidencyjnej
Nowe rozporządzenie ws. opłaty ewidencyjnej Drukuj

Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 16 kwietnia 2012 r. w sprawie opłaty ewidencyjnej wprowadza zmiany do formularza sprawozdania z pobranych i przekazanych opłat ewidencyjnych.

Ww. rozporządzenie zastąpi Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 9 grudnia 2009 r. w sprawie opłaty ewidencyjnej, które traci moc z dniem wejścia w życie aktualnego rozporządzenia.

W dziale Prawo > Pozostałe akty prawne > Rozporządzenia można zapoznać się z treścią nowego aktu prawnego, w którym znajduje się aktualny wzór sprawozdania z pobranych i przekazanych opłat ewidencyjnych.

Przypominamy, iż termin przesyłania sprawozdań upływa 10. dnia każdego miesiąca.

 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u