Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
Strona główna Aktualności Projekt Centralnego Ośrodka Szkolenia
Projekt Centralnego Ośrodka Szkolenia Drukuj

W dniu 14 listopada 2011 roku w siedzibie Izby odbyło się spotkanie przedstawicieli Przemysłowego Instytutu Motoryzacji, Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów, Transportowego Dozoru Technicznego oraz Biura Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Było to spotkanie robocze w sprawie projektu Centralnego Ośrodka Szkolenia, który mógłby powstać w ramach  rozbudowy i modernizacji laboratorium badawczego PIMOT-u – lidera projektu. W założeniach projektowych przewiduje się powstanie m.in. wzorcowej stacji kontroli pojazdów, która spełniałaby przede wszystkim rolę szkoleniową. W Centralnym Ośrodku mogłyby odbywać się kursy dla kandydatów na diagnostów, dla diagnostów uzupełniających uprawnienia, kursy doszkalające, a także egzaminy dla kandydatów na diagnostów.

Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów przystąpiła do projektu w charakterze Partnera. W chwili obecnej projekt jest na etapie sporządzania wniosku.

Będziemy Państwa na bieżąco informować o postępach w realizacji projektu.

 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u