Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
UWAGA !!! Od poniedzialku 27 LISTOPADA , zostanie uruchomiona nowa strona PISKP pod tym samym adresem. W celu weryfikacji, dostep do strony kodowanej dla zarejestrowanych czlonkow PISKP bedzie wymagal ponownej rejestracji. Prosimy o zwrocenie na to uwagi i ponowne wypelnienie formularza rejestracji aktywujacego sie po kliknieciu na przycisk rejestracja przy wejsciu na strone zakodowana lub w zakladkach menu po prawej stronie. Za utrudnienia przepraszamy.
Strona główna Aktualności Spotkanie z przedstawicielami Stacji Kontroli Pojazdów
Spotkanie z przedstawicielami Stacji Kontroli Pojazdów Drukuj

W ramach prowadzonego nadzoru nad Stacjami Kontroli Pojazdów (SKP) w Starostwie Powiatowym (w Mrągowie) po raz trzeci odbyło się coroczne spotkanie z przedstawicielami SKP i diagnostami.

W spotkaniu udział brali przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji, oraz Starostwa Powiatowego. Dodatkowo w tym roku na zaproszenie Wydziału Komunikacji i Transportu w spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów, organizacji zrzeszającej SKP.

Spotkanie było poświecone bieżącym problemom dotyczącym badań technicznych pojazdów, oraz zmianom przepisów. Został m.in. poruszony problem stanu technicznego pojazdów poruszających się na drogach, np. nieprawidłowego montażu oświetlenia do jazdy dziennej, świateł wyładowczych (tzw. lampy ksenonowe) oraz złego ustawienia świateł.

Organizowane spotkania mają na celu wypracowanie jak najwyższych standardów prowadzenia nadzoru nad SKP, oraz umożliwienie diagnostom wymiany poglądów.

 

Źródło: www.powiat.mragowo.pl

Ostatnia aktualizacja: czwartek, 10 listopada 2011 13:09
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u