Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
Strona główna Aktualności Zmiana numeru rachunku Funduszu Celowego CEPiK
Zmiana numeru rachunku Funduszu Celowego CEPiK Drukuj

UWAGA !!! Od 2 maja 2011 r. nowe konto Funduszu Celowego CEPiK.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji za pośrednictwem DEPIT/BAF w Warszawie, informuje iż z dniem 2 maja 2011 r. nastąpiła zmiana numeru rachunku bankowego Funduszu Celowego CEPiK, na który przekazywane są wpłaty z tytułu opłat ewidencyjnych od podmiotów zobowiązanych (organów właściwych ds. rejestracji pojazdów, ds. wydawania uprawnień do kierowania pojazdami, stacji kontroli pojazdów i towarzystw ubezpieczeniowych) i opłaty za udostępnienie danych lub informacji z centralnej ewidencji pojazdów i centralnej ewidencji kierowców.
W związku z powyższym wpłat z tytułu opłat ewidencyjnych i opłaty za udostępnienie danych prosimy dokonywać na konto
Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w BGK o/ Warszawa
o numerze 52 1130 1017 0020 1232 2420 0001.
Ponadto przypominamy, że zgodnie z § 5 Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 9 grudnia 2009 r. w sprawie opłaty ewidencyjnej (Dz. U. Nr 210, poz. 1626), w tytule przelewu bankowego należy wyodrębnić okres jakiego wpłata dotyczy i w przypadku stacji kontroli pojazdów wskazać kod rozpoznawczy stacji kontroli pojazdów.

Źródło: http://www.cepik.gov.pl

Ostatnia aktualizacja: poniedziałek, 27 czerwca 2011 08:09
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u