Witryna www.piskp.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych zgodnie z Polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi. Zgadzam sie, Więcej informacji
Serwis Motoryzacyjny
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, ul. Gdańska 51 lok. A, 01-633 Warszawa, tel. (22) 811 26 06, fax (22) 811 28 78
UWAGA !!! Od poniedzialku 27 LISTOPADA , zostanie uruchomiona nowa strona PISKP pod tym samym adresem. W celu weryfikacji, dostep do strony kodowanej dla zarejestrowanych czlonkow PISKP bedzie wymagal ponownej rejestracji. Prosimy o zwrocenie na to uwagi i ponowne wypelnienie formularza rejestracji aktywujacego sie po kliknieciu na przycisk rejestracja przy wejsciu na strone zakodowana lub w zakladkach menu po prawej stronie. Za utrudnienia przepraszamy.
Strona główna Aktualności Aktualizacja programu PISKP2010 do wersji 1.0.1.13
Aktualizacja programu PISKP2010 do wersji 1.0.1.13 Drukuj

W kolejnej wersji programu PISKP2010 o numerze 1.0.1.13 uproszczono obsługę dekodera VIN - obecnie nie jest wymagane podawanie przebiegu pojazdu. Zaktualizowano podstawy prawne dotyczące PIT i CIT dla warunków dodatkowych, według nowych przepisów. 

Poprawiono drukowanie zaświadczenia z badania oraz ładowanie danych firmy.

Aby pobrać aktualizację należy wybrać w menu polecenie Aktualizacja oraz opcję "Z serwera PISKP".

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny z biurem PISKP (22) 811 26 06, na adres email: pomoc@piskp.pl lub bezpośrednio pod numerem telefonu 512 082 939.

Ostatnia aktualizacja: czwartek, 16 czerwca 2011 14:24
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wyrażenia wulgarne lub naruszające godność drugiej osoby nie będą publikowane. Izba zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyny.


Kod antyspamowy
Odśwież

LogowanieNewsletter
dołącz do PISKP porady techniczne Program do obslugi SKP członkowie piskp pomoc prawna oddziały regionalne
   
 
start
stop
stat4u